דרור בר-אל

מנכ"ל שותף ומייסד

דרור בר – אל אוהב בעלי חיים ובעלי חיים אוהבים אותו.

מאז שדרור זוכר את עצמו הוא היה מסוקרן מהתנהגות בעלי חיים ובעיקר כלבים ורצה ללמוד עליהם עוד.

בשנת 1989 דרור טס כדי להגשים את החלום וללמוד באופן מקצועי התנהגות בעלי חיים ואילוף כלבים במכללת AUGER'S בניו ג'רסי ארה"ב..

במשך שלוש שנים של לימודי התנהגות בעלי חיים ובעיקר כלבים, דרור התמחה באילוף כלבים למשמעת בסיסית ומתקדמת, טיפול בבעיות התנהגות של כלבים, אילוף כלבי עבודה לכוחות הביטחון בתחום הסיור ההגנה ותקיפה בהתמחות בגישוש, איתור סמים וחומרי חבלה. במהלך שהותו בארה"ב הכשיר דרור כלבי עבודה למשטרת ניו ג'רסי שם למד.

לאחר חזרתו לארץ בשנת 1992, דרור הקים את המרכז הכלבני: "חוות הכלבים של דרור", בכפר מעש, מקום מגוריו.

"חוות הכלבים של דרור", היא מרכז כלבני וצומת דרכים מקצועי לכל אלו שמעוניינים בתחומי עניין כלבניים כגון:

אילוף כלבים לבודדים, אילוף כלבים במסגרת קבוצתית, אילוף בתנאי פנסיון, חוגים לילדים ולנוער, כלבנות טיפולית ייעודית לאוכלוסיות השונות, טיפול והשגחה על כלבים אבל בעיקר מוסד ידוע להכשרת מאלפים וכלבנים טיפוליים.

דרור בר – אל הוא מרצה ומדריך מאלפים מנוסה אשר הכשיר במהלך דרכו המקצועית מאות מאלפים וכלבנים טיפוליים העובדים בתחום, כמו כן הוא יועץ ומעביר סדנאות לשירותים הווטרינרים בתחום התנהגות כלבים.

תפיסת עולמו של דרור כלפי כלבים היא שתמיד חשוב לשמור על פתיחות מחשבית ומעל הכול לשמור על מקצועיות, אנושיות ויחס אישי.

דרור בר-אל חבר לניב צדיק, ויחדיו הם אחראים על תוכני הלימודים והכשרתם המקצועית של המאלפים והמטפלים במכללה לאומנויות האילוף Dog Art

 
דרור בר אל

בשיתוף

הקריה האקדמית אונו

יצירת קשר

יש לך שאלות? רוצה פרטים נוספים?
אנחנו כאן בשבילך. צרו איתנו קשר בטלפון 03-6832445 או השאירו פרטים בטופס ונחזור בהקדם...

קורסים וסדנאות

קורס אילוף כלבים וטיפול התנהגותי

בשיתוף קורס אילוף כלבים וטיפול התנהגותי, במכללה לאומנויות האילוף דוגארט, מיועדים לאלו שמחפשים ללמוד מהטובים ביותר ולא מוכנים להתפשר. הסגל המקצועי של דוגארט המלמד אילוף כלבים וכלבנות טיפולית, מורכב מאנשי

מאמרים מהבלוג שלנו