דרור בר-אל

מנכ"ל שותף ומייסד

דרור בר – אל אוהב בעלי חיים ובעלי חיים אוהבים אותו.

מאז שדרור זוכר את עצמו הוא היה מסוקרן מהתנהגות בעלי חיים ובעיקר כלבים ורצה ללמוד עליהם עוד.

בשנת 1989 דרור טס כדי להגשים את החלום וללמוד באופן מקצועי התנהגות בעלי חיים ואילוף כלבים במכללת AUGER'S בניו ג'רסי ארה"ב..

במשך שלוש שנים של לימודי התנהגות בעלי חיים ובעיקר כלבים, דרור התמחה באילוף כלבים למשמעת בסיסית ומתקדמת, טיפול בבעיות התנהגות של כלבים, אילוף כלבי עבודה לכוחות הביטחון בתחום הסיור ההגנה ותקיפה בהתמחות בגישוש, איתור סמים וחומרי חבלה. במהלך שהותו בארה"ב הכשיר דרור כלבי עבודה למשטרת ניו ג'רסי שם למד.

לאחר חזרתו לארץ בשנת 1992, דרור הקים את המרכז הכלבני: "חוות הכלבים של דרור", בכפר מעש, מקום מגוריו.

"חוות הכלבים של דרור", היא מרכז כלבני וצומת דרכים מקצועי לכל אלו שמעוניינים בתחומי עניין כלבניים כגון:

אילוף כלבים לבודדים, אילוף כלבים במסגרת קבוצתית, אילוף בתנאי פנסיון, חוגים לילדים ולנוער, כלבנות טיפולית ייעודית לאוכלוסיות השונות, טיפול והשגחה על כלבים אבל בעיקר מוסד ידוע להכשרת מאלפים וכלבנים טיפוליים.

דרור בר – אל הוא מרצה ומדריך מאלפים מנוסה אשר הכשיר במהלך דרכו המקצועית מאות מאלפים וכלבנים טיפוליים העובדים בתחום, כמו כן הוא יועץ ומעביר סדנאות לשירותים הווטרינרים בתחום התנהגות כלבים.

תפיסת עולמו של דרור כלפי כלבים היא שתמיד חשוב לשמור על פתיחות מחשבית ומעל הכול לשמור על מקצועיות, אנושיות ויחס אישי.

דרור בר-אל חבר לניב צדיק, ויחדיו הם אחראים על תוכני הלימודים והכשרתם המקצועית של המאלפים והמטפלים במכללה לאומנויות האילוף Dog Art

 
דרור בר אל

יצירת קשר

יש לך שאלות? רוצה פרטים נוספים?
אנחנו כאן בשבילך. צרו איתנו קשר בטלפון 03-683-2445 או השאירו פרטים בטופס ונחזור בהקדם...

קורסים וסדנאות

לימודי אג'יליטי כלבים

לימודי אג'יליטי כלבים

אחד הכלים הטובים ביותר ליצירת קשר מלא הנאה ומשחק בין הבעלים והכלב הוא ספורט ה- Agility   אנחנו במכללת Dog Art  מאמינים כי מערכת יחסים טובה עם הכלב מבוססת על בניית

כלבנות טיפולית

לימודי כלבנות טיפולית

טיפול בעזרת כלבים או כלבנות טיפולית הוא בין התחומים המקצועיים המבוקשים ומהירי הצמיחה בעולם הטיפולי. הקשר בין האדם לכלב הוא קשר עתיק בן אלפי שנים, של חיים בצוותא ועבודה משותפת.

מאמרים מהבלוג שלנו

כלב ויסלה מאלף כלבים

כלב הויסלה ההונגרי

הכירו את הויסלה ההונגרי כמאלפי כלבים ומטפלים התנהגותיים קרוב לוודאי שתתקלו בסוגים שונים של טיפוסי כלבים וחשוב שתדעו לזהות כל סוג וסוג של כלבים כדי שתהיו מקצועיים מול הלקוח וגם